Bereniku Kohoutovou momentálně unavuje především péče o prvorozenou dceru Lolu, do postele ji ale zaručeně dostane něco jiného. Herečka a zpěvačka prozradila, čím zakončuje každý den.

Berenice Kohoutové až tak moc koronavirus do života nezasáhl, jelikož je na mateřské, a tak oproti mnoha hereckým a hudebním kolegům nemusí řešit existenční potíže. Zato má úplně jiné starosti.

„To kafe nikdy nedopiju, časopis nikdy nedočtu, Kryštof mi koupil červenej ovladač na PS, abych mohla hrát, až se budu nudit, z knihy přečtu 3 stránky a zavíraj se mi oči,“ přiznala hrdá maminka.

V domácnosti už je alespoň všude připravená na to, že na ni může padnout únava. „Všude mám miliardu polštářů na podložení, podepření, uložení mě i dítěte, obzvlášť v noci je to skvělý, kdy prakticky 5x za noc přesouvám různý polštáře na různý místa,“ svěřila se herečka a zpěvačka.

Kohoutová se prý snaží nezůstávat celý den v pyžamu a nemyslet na skleničku červeného vína už od dvou odpoledne. „Když si ji pak v 8 večer dám, katalupultuje mě to rovnou do postele. Pokud neusnu v kuchyni s hlavou na stole. Ale stejně. Nic není víc,“ dodala.

Témata:

Berenika Kohoutová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse