Jsou to tři měsíce, co Lucie Šafářová přivedla na svět dceru Leontýnku, kterou má s hokejistou Tomášem Plekancem. Pokud by rodila až nyní, partner by u porodu být nemohl. Tenistka proto soucítí se ženami, které se na něj teprve chystají.

Těhotné ženy by si jistě přály, aby co nejrychleji pominula epidemie koronaviru. Pokud totiž bude trvat dál, nebude je moci partner u porodu podpořit. Ministerstvo zdravotnictví totiž tento týden zrušilo výjimku a zavedlo zákaz přítomnosti otců u porodu. 

Zaznamenala to i čerstvá maminka Lucie Šafářová, která to nenechala bez reakce. Všechny ženy, které cesta do porodnice teprve čeká, se rozhodla na dálku podpořit. 

„Soucítím se všema těhulkama, které nemohou mít u porodu ani muže. Je to těžké období pro všechny… Zvládne se to, ale je to náročné,“ dodává bývalá tenistka těhotným ženám odvahu. 

Sama naštěstí přivedla na svět prvního potomka v dobách o dost radostnějších, a to o Vánocích. Dcera Leontýnka už jí a jejímu partnerovi, hokejistovi Tomáši Plekancovi, roste před očima. 

Témata:

Lucie Šafářová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse