Renata Schnabelová
stars24.cz

Ztroskotanec Ondřej Koptík, který před dvěma týdny dostal kopačky od herečky Hany Gregorové, se opět vytasil s novou špínou na svou bývalou lásku.

Po sérii úchylných porno básní plných gramatických chyb, prosebných videí, aby mu Gregorová odpustila, že bere drogy, i po posledních veřejných urážkách na její adresu, zveřejnil Koptík nejintimnější detaily ze života s herečkou.

V pořadu týdeníku Šíp odhalil zatím možná to nejhorší, co mohl. Stále mu zřejmě nedochází, že tímto jednáním ponižuje hlavně a především sebe. V rozhovoru o jejich sexuálním životě uvedl toto:

,,Většinou ta snaha musela být z mojí strany a ta aktivita přitom byla na mně. Sex vyžadovala celkem často. Ale většinou si jen takhle lehla a já jsem měl makat. Někdy tam byla nějaká předehra, mazlení a hlazení, to jo, ale pak to vypadalo takhle,‘‘ domluvil Koptík a roztáhl nohy na kameru.

Dále uvedl, že mu prý dost vadila postava Gregorové, takže si při souloži musel občas představovat jinou ženu. S tímto faktem se jí ale nesvěřil, prý, aby jí neublížil. Do natáčeného rozhovoru ale tuto připomínku zmínit nezapomněl. Stále ji ale prý miluje a mrzí ho, že s ním herečka odmítá komunikovat. Kdo by se jí ale po těchto nechutnostech divil! Gregorová se snaží na celý vztahový omyl s Koptíkem co nejrychleji zapomenout, a tak s médii od jejich rozchodu vůbec nekomunikuje. Odkopnutý zvrhlík se ale stále snaží Hanu vyprovokovat k jakékoli reakci, proto necelý týden po rozchodu Hanu střídavě veřejně urážel, potom zase miloval a chtěl ji zpět. Následně zveřejnil své polonahé fotky s nabídkou svého těla v popisku. Před pár dny zase zveřejnil básničku pro svou bývalou ženu, se kterou má dvě malé děti, s prosbou, aby ho vzala zpět, protože ho prý Gregorová od rodiny násilím odtáhla. Herečku přitom označil v rozhovoru jako ‘‘bábu‘‘. No, nemůžeme se dočkat, čím nás Koptík pobaví příště!

Témata:

Ondřej Koptík | Hana Gregorová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse