Čtyři společné koncerty zpěvačky Hany Zagorové a tenoristy Štefana Margity letos na podzim v Ostravě, Pardubicích, Brně a Praze propojí světy popu a opery.

"Původně jsem neměla v úmyslu koncertovat se Štefanem vůbec nikdy, ale asi před rokem jsme se rozhodli, že uzrál čas. Jak se nám krásně spolu žije, tak nejsme zvyklí spolu pracovat. Takže to bereme jako výzvu," řekla Zagorová.

Na sérii koncertů Konečně společně se Zagorová s Margitou potkají na jednom pódiu poprvé po osmadvaceti letech manželství. Turné zahájí 12. září v ostravské Ostravar Aréně a zakončí 3. října 2020 v pražské O2 areně. Oba zpěváky doprovodí rozšířený Boom! Band & Classic Orchestra Jiřího Dvořáka. "Pořád to pro nás je něco jako výlet a myslím, že na výlet jsou čtyři velké haly akorát," prohlásila Zagorová.

"Program nabídne několik duetů z Hančina reportoáru, písničky, které od nás posluchači ještě nikdy neslyšeli, ale podrobnosti zatím prozradit nemůžeme. Snad jen to, že každý zazpíváme své šlágry a ještě před prvním koncertem v Ostravě vyjde naše společné album s mnoha duety, které zazní na Konečně společně," doplnil Margita.

Podrobnosti Margita se Zagorovou nesdělili ani k připravované scéně Michala Cabana. "Sami o tom moc nevíme, on nám všechno prozradí až v květnu. Chtěl sice znát naše představy, ale z divadelní zkušenosti vím, že maminkám a režisérům nikdy nesmíte radit," uvedl Margita.

Zagorová se na společný koncert s manželem, který mnohokrát s velkým úspěchem vystoupil v newyorské Metropolitní opeře, v milánské La Scale a v londýnské Královské opeře v Covent Garden, podle svých slov velmi těší.

Témata:

margita, štefan | Hana Zagorová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse