Populární herečka Patricie Solaříková si možná ukousla příliš velké sousto, když přijala nabídku být v porotě SuperStar. Dostala se totiž pod palbu kritiků. Nejnověji jí to spočítal někdejší manažer Ivety Bartošové.

Nová řada SuperStar už má za sebou dvě epizody a kritika, která se snesla na hlavu porotkyně Patricie Solaříková, nepolevuje. Hned po prvním díle se o sobě sympatická herečka dozvěděla mnoho nového.

Jak vás stars24.cz informoval minulý týden, instagramový profil někdejší hvězdy seriálu Ulice tehdy zaplavily negativní reakce. Diváci jí vyčítali aroganci, namyšlenost či neschopnost objektivně posoudit dovednosti soutěžících. Patricie přiznala, že sice s kritikou počítala, ale je jí prý víc, než čekala

Po včerejší epizodě už se do ní opřeli i lidé, které lze považovat za odborníky, např. první manažer tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové Tomáš Gottlieb. „Můžete někdo hodit na Patricii Stolaříkovou deku?“ prosil na sociální síti a dokonce (možná úmyslně) zkomolil její jméno.

Naopak internetovou kritiku její kolegyně Moniky Bagárové, která rovněž usedla v porotě, rázně smetl ze stolu. „Monika zpěvu rozumí a nepapouškuje své kolegy a její hodnocení já beru, není odtržená od reality,“ vysvětlil. 

Témata:

Patricie Solaříková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse