Dagmar Patrasová a Felix Slováček už poměrně dlouho netvoří pár, na papíře jsou ale stále manželé. Čas od času si vjedou do vlasů. Tentokrát se ozvala herečka a zpěvačka. Co měla na srdci?

Mimomanželský vztah Felixe Slováčka s výtvarnicí Lucií Gelemovou leží jeho manželce v krku už dlouho. Dáda Patrasová se nedávno nechala slyšet, že sama rozvod s ním iniciovat alespoň zatím nehodlá. Vysvětlila to obavami o jeho zdraví.

„Felix už není nejmladší. Beru ohled na jeho věk, nechci být ten, kdo mu způsobí nějaký kolaps. Vždyť máme spolu děti,“ řekla před časem webu blesk.cz. To ale neznamená, že by nemohla dát najevo, co si o jeho chování myslí. 

Podle webu extra.cz publikovala rázný vzkaz pro Felixe na sociální síti. Co v něm stálo? „Dělej, co je správné, ne to, co je jednoduché,“ napsala Patrasová. Otázkou je, co považuje Slováček za správné.

Na jednom se ale s právoplatnou manželkou shodnou. V tuto chvíli je bezpochyby spojuje trápení jejich společné dcery Aničky Slováčkové, která už několik měsíců bojuje se zákeřnou rakovinou prsu.

Témata:

Dagmar Patrasová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse