Krásná brunetka, která se před dvěma lety pyšnila korunkou nejkrásnější dívky Česka, konečně prozradila, s kým už nějakou dobu randí.

Začátkem letošního roku ukončila čtyřletý vztah s fotbalistou Jakubem Horou, se kterým má prý stále střídavou péči o jejich společného psa, fenku Jorkširského teriéra. Čerstvě po rozchodu se Nikol ohledně péče o pejska vyjádřila takto: „To bude trošku náročnější. Zítra si pro ni Kuba přijede. Zatím si to nedovedu představit, protože ji vnímám jako dítě. Jsem si vědoma toho, že střídavá péče nebude fungovat do konce života, protože si každý půjdeme svou cestou. Zatím to ale nějak půjde, nechci se jí vzdát, tak uvidíme.” V tu dobu ovšem netušila, že dlouho smutná nezůstane.

I když Nikol není z těch, kdo by neustále plnili své sociální sítě zamilovanými fotografiemi a své soukromí si hlídá, na včerejším koncertě Bena Cristovaa ve Žlutých lázních konečně ukázala dlouho utajovaného přítele. Je jím šestadvacetiletý fotbalista Patrik Dressler z Ostravy, který momentálně hraje za FK Viktoria Žižkov.

Fotografii se svou milou sdílel Patrik včera na svůj instagramový profil. Ze snímku je vidět, že Nikol i Patrik jsou oba opravdu spokojení. Sympatický blonďák s vysportovaným tělem by tak v budoucnu mohl být tatínkem jejich společných dětí. Jestli jejich ratolesti jednou zdědí tmavé oči po Nikol a Patrikův úsměv, minimálně o jednu další Miss bude postaráno! Oběma přejeme, aby jim čerstvý vztah vydržel co nejdéle.

Témata:

Nikol Švantnerová (Česká Miss 2015) | Patrik Dressler (fotbalista) | Jakub Hora (fotbalista) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse