Pokud jste si mysleli, že se po bývalém milenci herečky Hany Gregorové Ondřeji Koptíkovi (34) slehla zem, mýlíte se!

Zhrzený milovník krátce po rozchodu zásoboval sociální sítě svými oplzlými básněmi, které popisovaly intimní detaily ze sexuálního života jeho a Hany Gregorové. Denně dokonce sám kontaktoval několik bulvárních časopisů a rozhovory rozdával na počkání. Prostřednictvím těchto výstřelků a veřejných omluv své bývalé lásce se snažil zviditelnit a získat Gregorovou zpět. A aby také nechtěl! Herečka si k sobě o generaci mladšího muže nastěhovala, živila ho a dokonce mu koupila auto. Tomu je však definitivní konec!

Hana Gregorová dala mladíkovi kopačky potom, co se dozvěděla, že milý užívá drogy. Okamžitě mu sbalila všechny jeho věci a zásilku mu poslala kurýrem. Koptík se uchýlil ke své matce a dál se snažil získat Hanku zpět. Dokonce navštívil hrob zesnulého manžela Hany, herce Radoslava Brzobohatého, kde podle svých slov s hercem rozjímal a prosil ho o odpuštění, že jejich společné lásce ublížil. I k této příležitosti samozřejmě přizval fotografy, aby jeho ubohý počin medializovali. Když ani to na herečku nezabralo, začal Koptík chrlit nenávistné básně a příspěvky na adresu Gregorové na své sociální sítě. Přidal i několik svých polonahých fotek s komentářem, že jeho tělo je teď k mání a ať se případné zájemkyně hlásí. Podle něj se opravdu přihlásily desítky žen z celého Česka se zájmem jít s Koptíkem na rande. Několik z nich mu prý dokonce zaslaly své nahé fotografie. Ve hře je pro Koptíka ale teď úplně jiná žena.

Je jí jeho bývalá manželka, s níž má dvě malé děti, a které tatínkovo chování musely ve škole snášet opravdu špatně. Pavlína, kterou Ondřej opustil kvůli Gregorové, je momentálně středem jeho zájmu. Koptík bydlí u své matky a nemá kam jinam jít. Ta mu nedávno dala ultimátum, že pokud se nepřestane vyjadřovat do médií, může si hledat nové bydlení. Zřejmě vzal matku za slovo a zkouší se nastěhovat zpět ke své bývalé ženě. Napsal ji proto i báseň:

„Morální kocovina. Odpusť. Tvoje oči do země hledí, pohled na tebe se rázem mění, nemusíš vypustit jediné slovo. Vím, je hotovo… Jinému jsi lásku dala, se mnou rychle zamávala… Já zradil naši lásku, měl jsem přes oči pásku, je už pozdě, ztratil jsem tě.“ Bohužel se stále ještě rýmovat nenaučil. Těžko říci, co bude Koptík dělat, když ani Pavlína nepodlehne jeho prosbám.

Témata:

Ondřej Koptík | Hana Gregorová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse