Berenika Kohoutová se stala maminkou! Oblíbená herečka a zpěvačka a její přítel Kryštof přivítali na světě prvního potomka. Dítěti dali krasné a velice netradiční jméno.

V září Berenika Kohoutová v Show Jana Krause přiznala, že je těhotná a čeká prvního potomka. Už zhruba před měsícem jí lidé předčasně gratulovali k narození dítěte. Na svět ale přišlo až v těchto dnech.

Sympatická herečka a zpěvačka se dnes na svém instagramovém profilu pochlubila fotografií miminka a v pozadí tzv. příběhu nechala hrát písničku Lola od Jiřího Korna. Z toho se dá usuzovat, že novorozené dceři dala právě toto netradiční jméno.

img-responsive

Berenika Kohoutová porodila prvního potomka | foto: Instagram Berenika Kohoutová

Otcem dítěte je její nynější partner, reklamní textař Kryštof Kubín, se kterým to dalo dohromady po rozpadu nevydařeného manželství s filmovým producentem Pavlem Čechákem.

Kohoutová už dříve neznačila, že u jednoho dítěte nejspíš nezůstane. „Teď budu ráda, když bude to jedno a potom se uvidí. Ale asi bych nechtěla jedináčka. Myslím si, že je fajn, když mají lidi sourozence, a když jsou rodiny větší, takže uvidíme do budoucna. Ale u toho prvního dítěte bych nechtěla skončit,“ přiznala nastávající maminka serveru idnes.cz.

Témata:

Berenika Kohoutová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse