Dana Morávková si vyčítá pomoc dlužnici Gajerové: Jsem…!

Dana Morávková 6

Autor: Pavel Krejčí, stars24.cz

9. února 2020 21:17

Herečka Veronika Gajerová se zadlužila prakticky všude, kde mohla. Pomocnou ruku jí podali i někteří kolegové. Taková Dana Morávková už by to ale nejspíš znovu neudělala.

Tento týden vás stars24.cz informoval o složité životní situaci Veroniky Gajerové. Navzdory angažmá v divadle či oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě se dostala do neuvěřitelných finančních potíží. 

Známá herečka se zadlužila takovým způsobem, že by se musel stát opravdový zázrak, aby všechny dluhy dokázala umořit. Někteří lidé se tak mohou se svými penězi začít loučit. Mezi nimi jsou i její kolegové. 

Celková dlužná částka je nakonec dokonce ještě o několik desítek tisíc vyšší, než se původně uvádělo. Nyní se uvádí cifra přes 4,9 milionu korun. Gajerová vyhlásila osobní bankrot a byly jí proto vyměřeny splátky ve výši 6308 korun měsíčně.

Z reakce Dany Morávkové, která patří k těm, kdo se spálili, je patrné, že s penězi už v rozpočtu nepočítá. „Protože jsme s manželem blbí, chtěli jsme jí pomoct, ale věřte tomu, že jsme teď vyléčení,“ řekla narovinu webu ahaonline.cz.

Témata: Dana Morávková Veronika Gajerová