Jaromír Jágr nadále nemá žádnou partnerku, a tak logicky přitahuje pozornost mnoha krásných žen. Některé z těch, které si legendární hokejista pouští k tělu, ale nepředchází zrovna nejlepší pověst.

Jaromír Jágr je od rozchodu s modelkou Veronikou Kopřivovou nezadaný, nedávno ale všechny ujistil, že až někoho bude mít, nebude mít problém to veřejně potvrdit. Tento týden se objevil na stejné akci s jednou ženou, která se kolem něj v poslední době podezřele motá. Co to má znamenat?

Podle informací serveru blesk.cz se na premiéře dokumentu o zápasníkovi Attilu Véghovi objevil Jágr i krásná zpěvačka Elizabeth, která je výrazně mladší. Zatímco tentokrát si od sebe drželi odstup, ačkoliv v kině usedli do stejné řady, minimálně při jedné příležitosti k sobě měli opravdu blízko.

V lednu vás stars24.cz informoval, že se na instagramu objevila jejich společná fotka z kladenského ledu. „S mým spoluhráčem, který mi nahrál na tři góly a já tak mohla skórovat (a fakt jsem to dala). Neskutečnej zážitek, když vám přihraje Bůh. Co vám budu povídat,“ napsala ke snímku.

Objevily se však zprávy o jejích vedlejších úmyslech. „Má ráda společnost slavných mužů. Ráda by se proslavila, ale zatím se jí to nepovedlo. Nyní doufá, že se jí to povede díky fotkám s Jaromírem Jágrem. Dost dobře ví, že by nebyla první ani poslední, která by se přiživila na jeho slávě,“ tvrdil zdroj webu expres.cz.

Témata:

Jaromír Jágr | stars24.cz

Vstoupit do diskuse