Vdova po zesnulém režisérovi Miloši Formanovi Martina měla kdysi dávno vztah s Karlem Gottem. Ten se po nějaké době rozpadl, když zpěvák dostal kopačky. Co se tehdy stalo?

Formanová vždy toužila po partnerovi, k němuž bude moci vzhlížet. Vůbec to prý přitom nemusel být žádný krasavec. "Karla Gotta i Miloše jsem sbalila já a netajím se tím! Není na tom nic špatného, zamilovat se a potom o dotyčného usilovat," svěřila se už dříve. 

Gotta prý poznala v osmnácti letech a na rozdíl od většiny jejích vrstevníků jí připadal zajímavý a přitažlivý. "Vždycky elegantně oblečený a téměř neznatelně voněl kořeněnými parfémy. Znal německého kancléře i Helenu Vondráčkovou, historii i zeměpis, miloval filmy,“ popsala

Okamžitě se do něj zamilovala a chtěla s ním plánovat rodinu, nikdo ale jejich vztahu nevěřil. Maminka to brala romanticky, otec z toho byl na nervy. Nakonec se ale přesto po maturitě rozhodla přestěhovat do Prahy a Gottovi oznámila, že si tedy pronajala byt.

Přišla ale úplně jiná reakce, než očekávala. Gott z toho neměl radost, naopak, lekl se, protože nechtěl s někým sdílet společnou domácnost. A tak dostal podle Blesku kopačky.

Není se ale k jejich vztahu vrátila znovu. "My jsme se stýkali dlouho, deset let, ale opravdu intenzivní byly jen tak dva tři roky. Navíc tehdy Karel žil víceméně výhradně svou kariérou, ale i tak mám na společné časy nádherné vzpomínky," prozradila Blesku čerstvě.

"To až s Ivanou se opravdu změnil v partnera, myslím si. Líbilo se mi, jak si jí vážil a jak ji hájil. Vybral si ji, zvolil si založit si rodinu a stal se z něj jiný, ochranitelský typ muže," dodala.

Témata:

Karel Gott | stars24.cz

Vstoupit do diskuse