Vojtěch Vondráček z filmu Stockholmský syndrom: Sprostě mu nadávali!

Vojtěch Vondráček z filmu Stockholmský syndrom

Autor: Pavel Krejčí, stars24.cz

21. ledna 2020 16:17

Detektivka Stockholmský syndrom zaujala diváky i díky neokoukaným tvářím. Jednou z nich je herec Vojtěch Vondráček, který přiznal, že to během natáčení neměl vůbec jednoduché. Kolemjdoucí lidé mu totiž sprostě nadávali.

Detektivní thriller Stockholmský syndrom televizní diváky oslovil. Zatímco představitele hlavního hrdiny Davida Švehlíka lidé dobře znají, na identitu herce, který ztvárnil postavu grázla Lukáše, se stále ptají. Pětadvacetiletý herec Vojtěch Vondráček svým výkonem evidentně zaujal.

„Dlouho jsem nevěřil, že skutečně nenajdeme jediný moment, ve kterém by se mohlo v postavě Lukáše Kulhánka objevit malé světýlko a obhájit jeho chování, ale nenašlo,“ zavzpomínal na natáčení v rozhovoru pro Českou televizi, která za filmem stála.

Vondráček také prozradil, že pokud byl právě se vším všudy v postavě Lukáše, považovali ho za grázla i obyčejní lidé na ulici, možná právě ti, kteří nakonec jeho výkon ve Stockholmském syndromu ocenili u obrazovky.

„Především jsem si krásně vyzkoušel, jak šaty, a v tomto případě i auto, dělají člověka. Pokaždé, když jsem čekal s řetězem na krku a s novým bavorákem někde za rohem do placu, dočkal jsem se poznámek kolemjdoucích jako ‚Po**r se ze sebe!‛ nebo ‚Co si o sobě myslíš, blbečku?‛, aniž bych udělal cokoli,“ prozradil.

Témata: Vojtěch Vondráček Stockholmský syndrom (film)