Rozvod sice Prachařovi ještě formálně nevyřešili, ale zdá se, že mu doopravdy nic nebrání. Jakub vzal totiž na místo, které měl neodmyslitelně spjaté s Agátou, svou novou přítelkyni Denisu. Jeho žena ale nechce zůstat stranou.

Na papíře jsou stále ještě manželé, společnou řeč ale hledají těžko. Agáta Prachařová zvala Jakuba o Vánocích k sobě, ze setkání ale po vzájemné domluvě sešlo. Dvojnásobná maminka pak asi trochu provokativně sdílela na sociální síti fotku osoby, na kterou se může spolehnout. Jenže i herec a moderátor měl v posledních dnech příjemnou společnost.

Podle serveru expres.cz vzal Prachař do milovaných Krkonoš svou současnou partnerku Denisu Dvořákovou. Je přitom pravděpodobné, že to udělal tak trochu i na truc Agátě, která mu tam dělala doprovod v letech předcházejících.

Právě v Peci pod Sněžkou se do sebe manželé Prachařovi zakoukali a v posledních letech tam pravidelně jezdili spolu s moderátorem Liborem Boučkem a jeho ženou Gabrielou. Místo dcery herečky Veroniky Žilkové ale tentokrát zaujala modelka.

Úplně ovšem nezahálí ani Prachařová, která má rovněž v plánu romantický výlet s novým partnerem. S podnikatelem Zdeňkem má dle zmíněného serveru v plánu exotickou dovolenou na Bali.

Témata:

Jakub Prachař | Agáta Hanychová | Denisa Dvořáková (modelka) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse