Když začínala TV Nova, zlákala do svých řad i písničkáře Ivana Mládka, který následně zůstal na televizních obrazovkách dlouhá léta. Pár roků zpátky se však vytratil a o návratu nechce ani slyšet. Proč už se nechce objevovat před kamerou?

Ivan Mládek je známý především jako písničkář, svého času se však projevoval i jako zdatný moderátor, jehož Čundrcountryshow si oblíbily desítky tisíc tuzemských televizních diváků. Přesto říká, že dnes už by do podobného kolotoče vstupoval nerad.

Když před sedmi lety oslavil 70. narozeniny, rezolutně se rozhodl, že pořad pro televizi už dělat nebude. „Žere čas, tak dělám to, co mě baví. Brnkám nebo maluju,“ uvedl pro Expres a dodal, že by nepřijal ani milionovou nabídku.

„Čas strašně utíká a v sedmdesáti jsem si řekl, že s ním budu hospodařit. Dělat takový pořad v televizi je totální nasazení a měsíc uteče jako týden,“ vysvětlil, co ho přesvědčilo k rozhodnutí.

Na léta strávená natáčením přitom vzpomíná hezky. Po revoluci si užíval naprostou svobodu a v pořadech si mohl dělat, co chtěl. „ Ale ta nádoba přetekla,“ nechal se slyšet.

Témata:

televize | Mládek, Ivan | stars24.cz

Vstoupit do diskuse