Lucie Borhyová narovinu o svatbě: Konečně to vyjde?!

Lucie Borhyová 8

Autor: Jiří Hrabal, stars24.cz

12. prosince 2019 9:22

Hned několik mužů požádalo Lucii Borhyovou o ruku, k oltáři ji ale nakonec nedovedl ani jeden z nich. Změní se to s jejím současným partnerem Michalem? Moderátorka narovinu promluvila o možném sňatku.

Štěstí v lásce měla vždycky jen částečně. Lucie Borhyová má sice dvě děti, ale navzdory tomu, že byla třikrát zasnoubená, na svatbu nikdy nedošlo. Prolomí dlouholetá tvář televize Nova prokletí s podnikatelem Michalem Smečkou?

Sňatku by se podle svých slov nebránila. „Žiju tím, co je teď momentálně, nemyslím moc do budoucna. Je to zatím fajn. Svatbu taky nechávám osudu. Tři zásnubní prsteny mám doma, uvidíme, jestli přijde další a zda to vyjde, nebo ne,“ svěřila se serveru expres.cz.

Současný vztah prý zatím funguje dobře, ale nechce předbíhat situaci. Každým dnem to totiž může být jinak, o čemž se už v minulosti přesvědčila. „Poprvé mě požádal o ruku Alan Babický, pak Lucasův tatínek Niko a nakonec mi prstýnek nasadil Michal (Hrdlička),“ vzpomíná moderátorka.

Stále častěji se rovněž objevují spekulace o třetím dítěti. Ani tomu se sympatická blondýnka zcela nebrání. „To necháváme osudu,“ dodala.

Témata: Lucie Borhyová