Topmodelka Petra Němcová se konečně dočkala dítěte. Novorozený chlapec se ale začal drát na svět v ne úplně vhodnou chvíli. Česká kráska popsala velice dramatický porod i týdny, které následovaly, na sociální síti.

„Je to kluk!“ Těmito slovy prozradila topmodelka Petra Němcová, že se ve 40 letech konečně dočkala dítěte. Těhotenství oznámila koncem léta a věci nabraly rychlý spád. Zvlášť toho osudového dne, kdy začala česká kráska rodit.

„Rozhodl se přijít na svět nečekaně v 34. týdnu uprostřed noci v odlehlé oblasti obklopené přírodou. Během této bouře, v níž jsme málem porodili nedonošené miminko v autě a měli na spěch do nejbližší nemocnice, jsme cítili bezpodmínečnou lásku,“ popsala dramatické okolnosti porodu na instagramu.

img-responsive

Petra Němcová porodila | foto: Instagram

Jak ale Němcová prozradila, tím to ještě zdaleka neskončilo. „Od 15. listopadu jsme byli na cestě mezi nejrůznějšími nemocnicemi, modlili jsme se za naše děťátko a přáli mu, aby bylo silnější a zdravější. Naštěstí nás po cestě vedli a podporovali andělé, kterým jsme neuvěřitelně vděční,“ svěřila se modelka.

„Můj manžel a já jsme se s ničím nesvěřili, protože jsme nechtěli, aby se nikdo strachoval. Teď už je náš krásný chlapeček s námi, v bezpečí a míru, chráněný a milovaný,“ vzkázala Němcová na závěr.

Témata:

Petra Němcová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse