StarDance 2019: Padl PLNÝ POČET BODŮ! Kdo byl nejlepší?

StarDance

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

23. listopadu 2019 22:05

I dnešní večer patřil oblíbené taneční soutěži StarDance. Tentokrát s jednou velkou výjimkou. Jelikož patřil Centru paraple, nikdo ze soutěžících nevypadnul. To ale neznamená, že porota jejich výkony nezhodnotila. Kdo si dnes na parketu vedl nejlépe?

Dnešní večer byl výjimečný v mnoha ohledech. Netančily totiž páry, ale čtveřice Každý z tanečních párů měl totiž k ruce i jednoho z tanečníků z minulých ročníků a jednoho z vozíčkářů, kterým byl dnešní večer také věnován

V porotě se také dnes ocitlo hned pět porotců. Tím posledním byl již tradičně Zdeněk Svěrák, který opět rozdával po 10 bodech, nyní ale pokaždé jinak graficky ztvárněných.

Nikdo sice dnes nevypadával, přesto známky od poroty mají svou váhu. Započítávají se totiž a budou hrát roli příští týden v dalším kole, kde mohou rozhodnout o postupu nebo vyřazení některého z párů. Těch se dnes představilo pět.

Na taneční parket v úvodu pořadu nastoupili Jakub Vágner, Michaela Nováková, David Svoboda a Eliška Šulcová, druhou čtveřici tvořili Veronika Kek Kubařová, Dominik Vodička, Veronika Arichteva a Petra Ptáčníková, třetí Karel Kovy Kovář, Veronika Lišková, Jana Plodková a Jiří Marsín, čtvrtou Matouš Ruml, Natálie Otáhalová, Dana Batulková a Lucie Gachi a poslední čtveřici tvořili Gabriela Koukalová, Martin Prágr, Kateřina Baďurová a Libor Bohdanecký.

Jako první vystoupili na parketu Vágner, Nováková, Svoboda a Šulcová. Jejich tango porotci uvítali s pochvalou a ocenili držení těla. Udělili za něj 42 bodů.

Kubařová, Vodička, Arichteva a Ptáčníková se předvedli zejména svým hereckým talentem a zápletkou. V tanci by ale porota ocenila trochu více cha-chi, za pohyb rukama se ale tanečníci dočkali pochvaly a 44 bodů.

Další taneční čtveřice ve složení Kovář, Lišková, Plodková a Marsín sklidila pochvalu za atmosféru tanga, napětí a nostalgii, kterou svým tancem předvedli. Od poroty si odnesli 45 bodů.

Podle poroty skvělou cha-chu předvedli Ruml, Otáhalová, Batulková a Gachi. Není proto divu, že se stali nejlepší čtveřicí večera a od poroty obdrželi plný počet, tedy 50 bodů.

Koukalová, Prágr, Baďurová a Bohdanecký tvořili poslední čtveřici večera a zatančili podle poroty krásné tango, vyneslo jim ale slabší hodnocení, a sice 43 bodů.

Na rozdíl od jiných tanečcích večerů měl ale tento pozitivní finále. Nikdo nevypadnul, naopak se na konto Centra paraple vybralo neuvěřitelných 15 348 924 korun.

Témata: StarDance