Nekonečného „dcera“ chce za nevlastním tátou: Přeje si umřít!

Tereza Kardová. 5

Autor: Jiří Hrabal, stars24.cz

21. listopadu 2019 15:37

Zuzana Kardová prožívá asi nejhorší rok života. Na jaře nejprve odešel její dlouholetý přítel Daniel Nekonečný, teď se za ním chystala i její dcera, kterou bral šoumen jako vlastní. Po vážné autonehodě měla Tereza Kardová podivné přání.

Zuzana Kardová, kterou známe jako někdejší přítelkyni Daniela Nekonečného, řeší v rodině další smutnou událost. Několik měsíců po smrti výstředního šoumena vážně havarovala její dcera Tereza, kterou bral Nekonečný jako vlastní. Jak už vás stars24.cz informoval, nevypadalo to s ní zprvu vůbec dobře.

Maminka konstatuje, že nebýt muže, který ji s kamarádkou hned objevil, nejspíš by už nebyla mezi námi. „Fotky z nehody jsou děsivé. Auto je na maděru. Opravdu můžeme být rádi, že Terezka vůbec žije,“ řekla Nekonečného expartnerka webu extra.cz s tím, že jí operovali třetí a čtvrtý obratel. Před zákrokem se ovšem děly věci.

„Když ji přivezl vrtulník do nemocnice, kde jí oznámili, že jde hned na operaci, řekla jim, že chce umřít, že zákrok odmítá,“ prozradila Kardová. „Je jasné, že když je mladá, najednou leží, kouká do stropu a nehýbe končetinami, je to pro ni strašné na psychiku. Když mi ji dávali na ucho a brečela, bylo mi jasné, že to nedává,“ vylíčila.

Lékaři samozřejmě dělají, co můžou, Kardová je ovšem přesvědčena, že největší oporou by pro Terezu byl někdo jiný. „Vím, že nejvíc by jí teď pomohl Daník. Teď bychom ho potřebovali. Říkal by jí ta svá pozitiva, jak to uměl jen on,“ dodala. Nekonečný bohužel koncem března zemřel.

Témata: Daniel Nekonečný