Ivana Gottová zuří: BEZOHLEDNÉ PLÁNY na uctění památky Mistra!

Karel Gott s ženou Ivanou 5

Autor: Jiří Hrabal, stars24.cz

20. listopadu 2019 17:54

Ivana Gottová má v posledních dnech zase co řešit. Nejprve šlo o korespondenci s Hradem, teď se dozvěděla něco ještě horšího. Management zjistil, že se lidé snaží přiživit na památce jejího zesnulého manžela Karla Gotta.

Během jednoho týdne musí Ivana Gottová už podruhé reagovat na dění kolem zesnulého manžela Karla Gotta (†80). Nejprve jí rozčílilo zveřejnění soukromé korespondence adresované prezidentovi Miloši Zemanovi. Dnes reaguje management rodiny Gottových na neoficiální koncerty věnované památce Mistra.

Vdova se opět ozvala prostřednictvím mluvčí Anety Stolzové. Společně prý zjistili, že se začínají promýšlet, připravovat či dokonce realizovat první vzpomínkové koncertní pocty věnované jeho památce. „Chceme ubezpečit všechny, že Karel Gott si velmi dobře uvědomoval, že by svým fanouškům chtěl a měl dát možnost zavzpomínat na něj i tímto způsobem,“ uvádí na webu zpěváka.

Sám Gott prý o takovém koncertu přemýšlel a jeho přání, včetně konkrétní podoby, sdělil nám, jeho managementu. „Oznamujeme proto, že management takový koncert určitě v budoucnu uspořádá a bude přesně podle představ Karla Gotta,“ prozradila mluvčí.

„Nicméně v tuto chvíli, stále krátce po jeho odchodu, je brzy cokoliv podnikat. Bylo by to bezohledné jak vůči zesnulému Karlu Gottovi, tak jeho nejbližším. Vydělávat na jménu Karla Gotta v době hlubokého smutku je z našeho pohledu nepřípustné,“ vzkázala na závěr.

Témata: Ivana Gottová Karel Gott Aneta Stolzová