Gabriela Koukalová se kvůli StarDance dostává do pořádné šlamastyky. Už dříve se spekulovalo, že u ní doma není všechno v úplném pořádku, teď už existují i důkazy. Co se tento týden stalo?

Gabriela Koukalová poutá ve StarDance pozornost fenomenálními výkony, ale i tím, že její manžel Petr nechodí na přímé přenosy. Biatlonistka to vysvětlovala slovy, že bývalý badmintonista chodí vždy jen na generálky, protože se z toho rozhodli udělat jakýsi rituál. V zákulisí se však od počátku spekulovalo o manželské krizi.

Koukalová sice zveřejnila na sociální síti fotku s manželem z generálky, nakonec se ale nechala přistihnout při něčem, co minimálně vzbuzuje velké podezření, že jejich vztah opravdu není tak idylický, jak se ona sama snaží tvrdit.

Podle informací serveru blesk.cz odjela Koukalová po úterním tréninku do penzionu se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem. Strávit tam měli tři hodiny, během kterých se Gabriela stihla i převléct. Cestou na místo navíc její auto řídil právě tanečník.

Biatlonistka má tedy co vysvětlovat a těžko říct, zdali tato „aféra“ neovlivní i její výkon během zítřejší StarDance. Je totiž jasné, že jí a Prágra budou televizní diváci opravdu bedlivě sledovat.

Témata:

Gabriela Koukalová (biatlonistka) | StarDance | stars24.cz

Vstoupit do diskuse