Anička Slováčková bere boj se zákeřnou nemocí velice statečně. Dcera slavných rodičů už kvůli chorobě přišla o vlasy, ještě předtím ale udělala jedno rozhodnutí. Povolala do akce fotografku a nechala se vyfotit.

Anička Slováčková se minulý týden svěřila s hrozivou diagnózou, kterou si před několika týdny vyslechla od lékařů. V prsu si nahmatala bulku a ukázalo se, že jde o zhoubný nádor. Dcera slavných rodičů musí podstupovat chemoterapie, jejichž následkem by jí vypadaly vlasy. Proto se rozhodla k radikálnímu kroku – hlavu si nechala oholit předem.

Ačkoliv přiznala, že to byla možná nejtěžší věc během přijímání informace o zákeřné nemoci, na Instagramu už se pochlubila fotografií bez vlasů. O pár dní později tam naopak vyvěsila své poslední snímky s vlasy, které doplnila vysvětlujícím komentářem.

„Tyhle fotky jsme fotili těsně předtím, než jsem šla na první chemošku. Chtěla jsem mít nějaký poslední fotky se starýma vlasama, než za tím udělám tlustou čáru a nechám je v minulosti,“ vysvětlila herečka a zpěvačka na sociální síti.

Slováčková příspěvek doplnila výčtem míst, kde jí fanoušci mohou během listopadu potkat a třeba s ní i „hodit řeč“. Jak totiž uvedla již dříve, s nemocí hodlá bojovat kromě léčby také humorem a prací. Tak hodně štěstí!

Loading...

Témata:

Anna Slováčková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse