Jan Novák
stars24.cz

V sobotu 23. září 2017 během odpoledních hodin spadl z nejasných důvodů herec Jan Tříska z Karlova mostu do ledové Vltavy.

Možné je podle vyšetřování i to, že do vody skočil herec dobrovolně. Celým incidentem se momentálně zabývá policie ČR. Třískův život zachránili lidé, kteří kolem v danou chvíli pluli na vyhlídkové lodi. Pro herce skočili do vody a zahájili resuscitaci. Jeho srdeční funkci stihli zachránci obnovit ještě před příjezdem přivolané záchranné služby.

Legendární učitel Igor Hnízdo ze snímku Obecná škola byl převezen do pražské vojenské nemocnice, kde nyní leží ve vážném stavu. „Z důvodu vážného zranění pana Jana Třísky jsme prozatím odložili natáčení filmu Na střeše. O situaci nemáme podrobnější informace a nebudeme se k ní vyjadřovat. Nový začátek natáčení řešíme,“ uvedla podle zdrojů mluvčí filmu, který Tříska momentálně natáčí. 

Jana Třísku potkalo v životě mnoho zásadních filmových i divadelních rolí. Vidět jsme ho mohli ve filmech, jako Jedna ruka netleská, Želary, Horem pádem či v nejnovějším snímku od Jana Svěráka Po strništi bos.

Témata:

Jan Tříska (herec) | Karlův most | Praha | stars24.cz

Vstoupit do diskuse