Doslova na poslední chvíli dostal zpěvák Karel Gott dojemný dopis od jednoho ze svých někdejších spolupracovníků. Jeho autorem je tajemník Jan Adam, který o psaní něco málo prozradil. Co chtěl Mistrovi ještě sdělit?

Jsou to tři týdny, co se Česko dozvědělo, že nás opustil legendární zpěvák Karel Gott (†80). Ještě před smrtí mu jeden z někdejších spolupracovníků poslal dojemný dopis. Byl to bývalý tajemník Jan Adam. Oba se sice chtěli sejít tváří v tvář, jenže nedovolilo jim to zdraví.

Adam měl na Bertramku přinést fotky do knihy, pak ale onemocněl a dostal antibiotika. Když se mu konečně udělalo lépe, zjistil prostřednictvím Ivany Gottové, že tentokrát má antibiotika její muž. „To bylo pondělí 30. září… V tu chvíli mi bylo jasné, že je zle, a tak jsem aspoň Karlovi napsal dopis,“ prohlásil v rozhovoru na webu blesk.cz.

„Vypsal jsem mu tam, co všechno pro mě znamenal, kolik mě toho naučil… Celou dobu mi při psaní tekly slzy,“ prozradil tajemník s tím, že je ve středu 2. října ráno nevěřil, že je Mistr opravdu po smrti, ačkoliv dostal zprávu od jednoho kamaráda.

Když vyšla po desáté hodině oficiální zpráva, Adamovi všechno došlo. „To už jsem ale nebrečel, vlastně až doteď ne. Všechno jsem asi vyplakal při psaní toho dopisu, jen se obávám, že už mu ho Ivana nestihla přečíst. Tak snad si ho ještě někde tam nahoře přečte,“ dodal.

Loading...

Témata:

Karel Gott | stars24.cz

Vstoupit do diskuse