Renata Schnabelová
stars24.cz

Zpěvačka Heidi Janků (54) zažívá podle svých slov to nejsmutnější období ve svém životě. Minulý měsíc totiž navždy odešel její milovaný manžel a hudebník Ivo Pavlík (+84), který byl bývalým manželem nedávno zesnulé Věry Špinarové (+65).

Smrt bývalé manželky, se kterou dlouhá léta po rozvodu skvěle vycházeli, zdravotnímu stavu Pavlíka ale jen přihoršil. Hudebník měl již delší čas nemocné srdce a před nedávnem zemřel na infarkt.

Janků statečně tvrdí, že si je vědoma, že se její manžel dožil požehnaného věku, stále se ale s jeho ztrátou nemůže smířit.

,,Kdybych neměla dávno dopředu nasmlouvaná vystoupení, tak nepracuju. Moc doufám, že mne ta letargie přejde,‘‘ tvrdí upřímně zpěvačka, která své první vystoupení po manželově smrti skoro celé proplakala. Největší obavy má prý z nadcházejících Vánoc, které stráví poprvé bez manžela. ,,Nebudu ani náhodou doma! Budu objíždět příbuzné, kterých mám naštěstí hodně,‘‘ svěřila se.

S jeho odchodem se tak v průběhu času snaží pomalu vyrovnat. Urna s jeho ostatky se ale stále ještě nachází v pohřební službě. Proč? Janků totiž smutně přiznává, že zatím nenašla sílu mít urnu svého manžela doma. V plánu to ale samozřejmě má a dokonce už ví, jak s ostatky naloží. Hodlá pro urnu totiž najít místo na jejich zahradě, kde chce vytvořit jakýsi hrob. Sám Pavlík měl během života ale poněkud jiné přání. ,,Ivoš mi vždycky říkal, že chce být rozptýlen na Národní třídě, protože tam bude mít blízko jak za holkama do Perlovky, tak do Národního divadla,‘‘ svěřila se Janků s náznakem úsměvu.

Témata:

Heidi Janků | Ivo Pavlík | stars24.cz

Vstoupit do diskuse