Zpěvačka a herečka Barbora Poláková připravila celkově šestý videoklip ke svému loňskému albu ZE.MĚ. Volba tentokrát padla na píseň Kdyby. Klip natočilo režisérské duo Jakub Machala a Jan Bártek, s nímž Poláková spolupracovala i v případě oceňovaného videoklipu Po válce.

Poláková je v současné době na turné, které odstartovalo 4. října v Zábřehu a skončí 16. listopadu v Litomyšli. Největší koncert se uskuteční 26. října v pražském Foru Karlín. Kromě hostů jako Eva Samková či Kühnův dětský sbor i dalších zvukových a vizuálních překvapení v Praze dojde i na létání.

"Budu mít takovou choreografii na lanech, která vychází s posledního singlu Kdyby. Také mohu ještě prozradit, že děláme takovou "pidichoreografii" s Evičkou Samkovou a hrozně se u toho bavíme, ještě něco čeká diváky při Nafrněné a ti skalní už asi tuší, co mám na mysli, taky k písničce Backstage máme připraveno něco, na co se strašně těším " řekla.

Barbora Poláková - Kdyby (4:20) | zdroj: YouTube

Se snowboardistkou Samkovou letos v květnu Poláková v Indonésii natáčela klip ke skladbě Pojď si. Olympijská vítězka v něm měla původně jenom hrát, ale ukázalo se, že umí i zpívat, a tak dostala možnost se v klipu projevit i pěvecky.

Hlavní úlohu v novém klipu Kdyby hraje scénografie, kterou má na svědomí Jan Pjena Novotný. "Ten princip desek, které se v klipu za mnou mění vymyslel on. Byl to můj asi nejnáročnější klip. Natáčelo se move control kamerou, což je technicky dost obtížné. Každý záběr musel být nejdřív na vteřinu přesně vypočítán, pak se do té kamery uloží a ona už pracuje sama. Takže vy se musíte chovat jen podle ní, ani trošku ona podle vás," uvedla Poláková.

Loading...

Témata:

Barbora Poláková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse