Filip Vaněk možná bude svých slov ještě litovat. Stylista známých osobností včetně moderátora Leoše Mareše si ve vysílání internetové televize neudělal zrovna nejlepší reklamu. Čím pobouřil Čechy?

Stylista Filip Vaněk, mezi jehož klienty patří třeba moderátor Leoš Mareš, dostal pozvání do internetové televize DVTV, kterou pravidelně sledují tisíce lidí, a zviditelnil se opravdu řádně. Upřímný odborník na módu si totiž nebral servítky. Za více než dvě desítky let se tu podle něj skoro nic nezměnilo.

„Když odhlídnete od toho mikrosvěta na Praze 1, kde se to zlepšilo, ale taky to má své rezervy, a podívám se na naši republiku globálně, opravdu jsme se nikam neposunuli,“ řekl Vaněk, který se domnívá, že móda je pro většinu jeho spoluobčanů sprosté slovo.

Ambici pobouřit lidi ale naplnil především jeho výrok o tom, že by nikdy nezaměstnal ošklivého člověka. „Tlustej, ošklivej člověk s mastnou pletí je nedisciplinovanej, když se nedokáže zatnout a neváží si své tělesné schránky natolik, aby o ni pečoval, tak to taky vypovídá o jeho nastavení mysli. Jsou tam proto další negativa, která by se později projevila,“ vyjádřil se na rovinu.

Olej do ohně navíc stylista přilil, když přiznal, že za oblečení utratí měsíčně stovky tisíc korun. „To je ukázka naší doby, člověk, co má v hlavě prázdno a žádné rozumné hodnoty, bere měsíčně tolik, aby mohl statisíce měsíčně utratit za ohoz,“ vzkázal mu jeden z diváků na sociální síti. Nechyběly ani komentáře, že by Vaněk neměl soudit knihu podle obalu.

Témata:

Filip Vaněk (stylista) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse