Spekulace o dalším rozchodu Agáty a Jakuba Prachařových plní média, ale dvojnásobná maminka si dnešní velký den pokazit nenechala. Na sociální síti se pochlubila snímkem, který bude mít navždy místo v rodinném albu.

Jak už vás stars24.cz informoval, Agáta Prachařová opět sama přiživila spekulace, že s manželem Jakubem jim to opět neklape. „Život není to, co chceš, ale co vydržíš,“ napsala dvojnásobná maminka na Instagramu. Fanoušci si vzápětí vyložili její slova po svém – rozchod je prý opět na pořadu dne.

Tak jako tak, Prachařová si spekulacemi fanoušků a médií nechtěla kazit dnešní velký den, který se tučným písmem zapíše do rodinné kroniky. Syn Kryšpín, kterého má z turbulentního vztahu s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou, šel v pondělí poprvé do školy.

„První školní den! Tak jaký byl u Vás?“ ptala se modelka a moderátorka na sociální síti ostatních maminek. „Jsou to důležitý okamžiky a my jeden posíláme i babičce Veronice Žilkové,“ dodala Agáta, která fotku ihned odeslala do Izraele, kde její maminka momentálně žije. Všechny chmury šly evidentně alespoň na chvíli stranou.

Témata:

Agáta Prachařová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse