Lucie Vondráčková se sice dušuje, že s parkouristou Tomášem Zonygou jsou pouze kamarádi, ale fanoušci mají jasno. Z komentářů pod nejnovější fotkou vyplývá, že jsou lidé přesvědčeni, že se ve svém okolí konečně dočkala chlapa.

Lucie Vondráčková plní v posledních dnech stránky médií především svým „kamarádským“ vztahem s parkouristou Tomášem Zonygou, především je však matkou dvou synů, které má z manželství s hokejistou Tomášem Plekancem. Sama Vondráčková se to veřejnosti rozhodla náležitě připomenout.

„Lásky...“ napsala populární zpěvačka a herečka ke snímkům, kterými se pochlubila na sociálních sítích. „Hezký den… u sousedů,“ doplnila ještě. Na fotkách si společně s dětmi užívá přítomnosti zvířat, která jsou doslova všude kolem. Její fanoušci samozřejmě fotky náležitě ocenily pozitivními komentáři.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucie Vondráčková (@lucievondrackovaofficial),

„Krásna maminka a krásný kluci,“ píše Michelle. „Krásní kluci, bez slušnosti, bez klišé, ale opravdu se povedli,“ ozvala se Iva. „Luci, už jste se těch vašich chlapů dočkala. Rostou jako z vody. Vypadají jako správní chlapi. Oba dva. Máte být na co pyšná,“ vzkázala jí Jana. Ostatně pro její rodičovské schopnosti Vondráčkovou obdivuje i Zonyga.

„Lucie je dobrá matka dvou kluků, které vychovává hezky a jak nejlíp dovede. Oba mluví plynule česky, anglicky, francouzsky a učí se španělštinu. Matyáš dělal gymnastiku a parkour. Lůca klukům neustále vymýšlí program, každý den mají teplé jídlo a pohádku na dobrou noc… a při tom všem je na děti sama,“ chválí parkourista.

Témata:

Lucie Vondráčková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse