Není tajemstvím, že Lucii Vondráčkové dělá v Kanadě doprovod sportovec Tomáš Zonyga. Už několik dní se proto silně spekuluje nad tím, jak to spolu oba mají. Parkourista se nyní rozhodl promluvit o tom, co spolu oba mají, to, co přiznal, ale fanoušci nečekali.

Zonyga promluvil ne kvůli sobě, ale hlavně kvůli Lucii, kterou podle svých slov do všeho namočil. "Všechna média se ptají na stejnou otázku “proč se nepřiznají?, proč mlží?, co teda spolu mají?” a zejména na hlavu Lucie tak padají nesmyslné “konspirační” teorie. Je zvláštní jak “většina” automaticky počítá s tím že jsem nový partner Vondrajdy, protože její manžel přece už dávno čeká dítě s jinou a tak si může dovolit mít někoho nového. Nicméně nad otázkou jestli někoho mám já, jestli o situaci s Lucií stojím a jestli vůbec stojím o holky se nejspíš nikdo ani nezamyslel," šokuje hned na začátku!

"Moc dobře vím že polovina chlapů v ČR by za Lucii dali svoji pravou kouli a možná i většina manželek by nabídla koule svého může. (a ti co tvrdí opak, lžou :-D) Vím že Lucie je a vždycky byla krásná ženská… “Vždyť je o 13 let starší a klidně by mohla být moje HOT mladší ségra, kterou bych musel hlídat”. Navíc v kombinaci s jejími úspěchy je to prostě partie o kterou (ze které) by stál každý. Já si svoji pozici vedle Vondrajdy moc dobře uvědomuji a popravdě jsem nadšený z toho že jsem se s někým takovým seznámil," přiznal.

Následně dodal, že on sám posledních pár let strávil ve vztahu s mužem. "Prostě to nevyšlo a stručně řečeno si od vztahu chci nějaký čas odpočinout a netahat do svých problémů někoho dalšího. Nicméně i přes rozchod který pro většinu lidí je plný zášti a odplaty, věřím že charakter člověka nedefinuje pouze to jak se chová k partnerovi v průběhu vztahu, ale i to jak se chová po jeho konci. Tím chci říct že i přes ukončení našeho vzájemné trápení, pořád k tomu člověku mám úctu a proto v mém zájmu nikdy nebylo se nechat s Vondrajdou “načapat” či přiznávat že spolu trávíme čas, ba co víc…. a vystavit tak “Ex partnera” nepříjemné situaci, kdy o mě bude číst v bulváru," tvrdí.

"Mluvím o nás jako o kamarádech, protože jsme jednoduše oba dva dost v pohodě a prostě si rozumíme, jenže každý z nás je trošku jinde. Lucie řeší rozvod, má dvě děti, kariéru, bydlení, apod… Já mám tohle všechno před sebou (doufám že bez rozvodu) a moc dobře si to uvědomuji. Kdybych věděl že to bulvár nerozmázne asi si uděláme selfie už dávno, jenže, svět reflektorů funguje jinak a tak k tomu i jinak přistupuji. Lucie je člověk který se dokáže dobře přizpůsobit a skousne toho hodně, každopádně nechci aby se kvůli mě dostala do problémů," dodal sportovec.

Nepopírá, že spolu tráví určitý čas. "Ostatně proč taky ne. Z Lucie mám pocit že jí chyběl někdo o koho se může opřít, s kým se směje, kdo jí upřímně pochválí jídlo, zablbne si s dětmi a nebo se nebojí za ni postavit," popisuje s tím, že Lucie je dobrá matka dvou kluků, které vychovává hezky a jak nejlépe dovede. 

"Doplním jen to, že co nám přinese budoucnost je kdoví kde( teda krom toho že budu kosmonaut, což je fakt). Člověk se neustále vyvíjí, utváří či mění názory a jestli zůstaneme i my jen kamarádi, nebo si budeme hrát třeba na doktora neví vůbec nikdo. Každopádně já mám momentálně jasno a Lucie je proto stále vdaná/volná. Nicméně je možné že se dalšího frajera nedožije, protože ji dost možná zabiju," dodal závěrem.

Témata:

Lucie Vondráčková | Tomáš Zonyga | stars24.cz

Vstoupit do diskuse