Česká hudební ikona Karel Gott prodělal rakovinu následovanou řadou plicních onemocnění. Stále ale nemá klid a i dnes byl spatřen, jak míří do nemocnice. Nedávno ale prozradil, jak to zvládá a co ho ve skutečnosti drží při životě!

Gott v posledních letech prodělal řadu těžkých zdravotních obtíží. Nakonec se z nich naštěstí vykřesal, nebylo to ale lehké a trvalo to dlouho. Přesto ho nadále sužují komplikace, o čemž svědčí i dnešní převoz do nemocnice.

Naštěstí měl kolem sebe lidi, kteří nad ním nezlomili hůl. A právě rodina ho podle jeho slov udržela naživu. "Za to musím vždy děkovat své manželce a dětem, které kolem mě vytvářejí atmosféru domova," prozradil v České televizi.

Následně jim ještě jednou přiznal zásluhy, když otevřeně prozradil, že slova, která říkal v nemocnici, tedy "já se nebudu ohlížet za tím, co bylo, protože co když mě to nejlepší ještě pořád čeká," už dnes tolik neplatí.

Teď už méně, už je tady brzda, už je tady energie a přece jen to ve mně zachovalo něco. Ale drží mě lékaři, manželka, děti, mí přátelé," přiznal Gott.

Témata:

Karel Gott | stars24.cz

Vstoupit do diskuse