Zpěvák Karel Gott opět skončil v nemocnici. Letos už to je poněkolikáté, a do špitálu ho navíc doprovodila celá rodina. Naštěstí nejde o nic vážného, přesto fanoušci pokaždé zpozorní. A není divu.

Karel Gott byl přistižen, jak v pondělí vešel do Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze na Karlově náměstí. Z auta mu pomáhala manželka Ivana (43), a nechyběly ani dcery Charlotte Ella (13) a Nelly Sofie (11).

Nakonec všechny ženy odjely a Gott zůstal v nemocnici sám. Podle jeho mluvčí Anety Stolzové jde jen o pravidelné ambulantní vyšetření, přesto Gott své fanoušky vyděsil.

A není divu. Asi před měsícem musel na poslední chvíli odvolat své vystoupení v rámci festivalu Benátská! Opět jej totiž skolil akutní zápal plic. A kvůli problémům se zdravím byl skončil ve špitále i v únoru, a to hned dvakrát.

Ani loni se mu ale nevedlo lépe. V nemocnici byl například na podzim, kdy v listopadu skončil dokonce v karanténě. Gotta nepříjemná onemocnění trápí v posledních letech poměrně často, a před nimi pro změnu zápasil s rakovinou.

Témata:

Karel Gott | Ivana Gottová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse