Karel Gott má na sociálních sítích tisíce fanoušků, sám ovšem sleduje jen pár lidí. Všichni z nich mu ovšem sledování neopětují a je otázkou, zdali legendární zpěvák takový nevděk strpí. Kdo si dovolil Gotta ze seznamu vynechat?

Karel Gott letos na jaře zaskočil fanoušky, když se na prahu osmdesátky připojil na Instagram, sociální síť určenou především pro mladé. Legendární zpěvák ovšem opět ukázal, že věk pro něj není překážkou a s novou komunikační platformou se slušně sžil. Svědčí o tom třeba fakt, že od května zveřejnil už 23 příspěvků.

Jeho profil ovšem poskytuje i jiné zajímavé informace. Zatímco Gotta momentálně sleduje 116 tisíc lidí, on sledování opětoval jen čtyřem. Konkrétně jde o populární moderátory Leoše Mareše a Libora Boučka, hokejistu Jaromíra Jágra a pěveckou kolegyni Lucii Bílou. Právě její profil ale prozradil šokující věc.

Oblíbená zpěvačka totiž na zmíněné sociální síti nesleduje nikoho, ani Gotta či svého partnera Radka Filipiho. Proč si Bílá drží odstup, není jasné, na Gotta každopádně nezanevřela, protože mu právě na Instagramu přála k jeho červencovým osmdesátým narozeninám.

img-responsive

Důkaz, že Lucie Bílá na Instagramu nikoho nesleduje | foto: Instagram

„Milý Kájo, mám pocit, že dnes u nás není nikdo, kdo by neslavil Vaše krásné kulaté narozeniny. A kdo jiný než Vy si takovou pozornost všech zaslouží. To i díky Vám je svět krásnější. Moc Vás objímám a přeji z celého srdce hodně zdraví, síly, optimismu a taky laskavosti, úcty a lásky, stejné, jakou jste vždy měl pro nás. Mám Vás celým srdcem ráda a děkuji za vše společné,“ napsala.

Se stejnou úctou se k němu chovají i zbývající tři lidé, které Gott sleduje. Na profilech Mareše, Boučka i Gotta bychom objevili alespoň jeden příspěvek z nedávné doby, který byl legendárnímu zpěvákovi adresován. Mistra mají zkrátka všichni rádi.

Témata:

Karel Gott | Lucie Bílá | stars24.cz

Vstoupit do diskuse