Lucie Vondráčková má v životě nového muže. Společně je přistihli na cestě do Kanady, kde zpěvačka a herečka strávila předcházejících několik let. Vztah se snažila utajit kvůli rozvodové bitvě s hokejistou Tomášem Plekancem.

„Do Montrealu… pro kufry.“ Ale rozhodně ne sama. To už Lucie Vondráčková v dnešní instastory zapomněla zmínit. Podle informací Expresu má oblíbená zpěvačka a herečka po svém boku nového chlapa. Napodobila tedy manžela Tomáše Plekance, který už s tenistkou Lucií Šafářovou dokonce čeká dítě.

img-responsive

Lucie Vondráčková na cestě do Montrealu "pro kufry" | foto: Instagram

„Lucka nechce, aby to kdokoliv věděl, ale je zamilovaná. Nehodí se jí sice, aby to vyšlo před rozvodovou bitvou najevo, ale už má také nového partnera,“ prozradil Expresu zdroj z okolí Vondráčkové, která se měla s velkou novinkou z osobního života svěřit svým nejbližším kamarádkám.

Kdo je tajemným mužem, kterého s ní fotografové zmíněného serveru přistihli? „Mělo by jít o učitele parkouru jejich synů,“ dodal informátor. Jmenuje se Tomáš Zonyga a přátelé mu říkají „Zony“. Osobně ho má znát i Plekanec, jelikož syny na pohybový kroužek vodí.

Když tedy Vondráčková před časem jedné z fanynek napsala, že teď nehledá chlapa, tak nejspíš nelhala. Myslela to však jinak, než se všichni domnívali. Nejspíš už randila právě s učitelem parkouru, a tak už se nemusela porozhlížet po nikom jiném.

Vondráčková je stále vdaná za Plekance, kterého si vzala v červnu roku 2011. Téhož roku se jim narodil syn Matyáš a v roce 2015 pak další chlapec Adam. Loni se manželé rozešli a v současnosti se rozvádějí.

Loading...

Témata:

Lucie Vondráčková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse