Alex Mynářová se v tomto týdnu dočkala. Poté, co loni přišla o dceru, přivedla na svět druhého syna Viktora. Dnes se televizní moderátorka pochlubila prvními fotkami malého miminka na sociální síti. Nechybí ani zmínka o prezidentovi Miloši Zemanovi.

Alexandra a Vratislav Mynářovi se ve čtvrtek stali podruhé rodiči. Šťastnou zprávu jako první potvrdil hradní kancléř. Jejich čtyřletý syn Vratislav tak dostal sourozence, malého Viktora.

Televizní moderátorka se v sobotu pochlubila dvojicí fotek hrdých rodičů s malým miminkem. „8.8. v 8:48 tátou a mámou podruhé. Chci moc poděkovat lékařům z Ústavu pro péči o matku a dítě za skvělou péči, své rodině za podporu a v neposlední řadě Miloši Zemanovi za další správnou prognózu,“ napsala na Facebooku.

Jméno tentokrát vybírala ona, protože u prvního syna rozhodoval manžel. O radu Alex požádala také hlavu státu, Zemanem navrhovaní Michal nebo Ondra však nakonec neuspěli. Výběr se postupně zúžil na Kryštofa, Alberta a Viktora, přičemž poslední jmenovaný nakonec zvítězil.

Vratislav Mynář si s manželkou Alexandrou, tehdy Noskovou, řekli „ano“ v únoru 2015 v Osvětimanech, kde hradní kancléř podniká a působí jako zastupitel obce. Za svědka jim tehdy šel i pan prezident.

Vztah se provalil o dva roky dříve, kdy Blesk zveřejnil fotografie z jejich společné dovolené v Dubaji. Tehdy byla celá věc vnímána velice kontroverzně, jelikož Mynářová pracovala ve zpravodajství České televize, zatímco její budoucí manžel již pracoval pro prezidenta Zemana.

Témata:

Alexandra Mynářová | Vratislav Mynář | stars24.cz

Vstoupit do diskuse