O tom, že láska kvete i v případě, že je jeden z partnerů za mřížemi, se snaží celé Česko přesvědčit Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka, nejznámější tuzemský vězeň současnosti. Blonďatá moderátorka nyní poskytla další důkaz, že je mezi nimi všechno v naprostém pořádku.

„Vyznání lásky Řepkovi,“ hlásaly v posledních dnech titulky českých médií, autorem ale paradoxně nebyla jeho současná partnerka Kateřina Kristelová, ale fotbalistova exmanželka Vlaďka Erbová. Kristelová ovšem evidentně nechtěla zůstat pozadu, a tak se po delším mlčení opět ozvala.

Blonďatá moderátorka byla poměrně stručná. „Zamilovaná,“ napsala k nové fotografii na svém instagramovém profilu. Aby všechny přesvědčila, že je stále řeč o lásce k Řepkovi, doplnila ještě hashtag „Kapitán“. Fotbalista byl totiž dlouhá léta kapitánem pražské Sparty, navíc se tak jmenuje jedna z jeho autobiografických knih.

Materiál na další sbírá fotbalový reprezentant v těchto dnech za mřížemi, kam jej soud původně poslal na dva a půl roku. Díky odpracovaným hodinám veřejně prospěšných prací mu však byl trest zkrácen zhruba o devět měsíců, což znamená, že by si Řepka mohl ještě letos zažádat o podmínečné propuštění.

Možná právě proto si Kristelová na novém snímku oblékla bílé tričko s černým nápisem „Trust the magic of new beginnings“, tedy věřím magii nových začátků. Řepku možná již brzy jeden takový nový začátek znovu na svobodě čeká.

img-responsive

Kateřina Kristelová | foto: Instagram

Záležet však bude na tom, jak se za mřížemi chová, protože zdmi věznice na Borech prosakují poměrně protichůdné informace. Jeho partnerka má ale jasno. „Respektuje řád, princip i mechanismus toho, kde je a vnímá vše normálně,“ prohlásila počátkem června. Pokud je to pravda, má Řepka napůl vyhráno.

Témata:

Kateřina Kristelová | Tomáš Řepka | stars24.cz

Vstoupit do diskuse