Andrea Pomeje se už musela letos vypořádat s řadou nenávistných komentářů, teď se ale k reakci jednoho z uživatelů sociálních sítí po dlouhé době vyjádřila. Nedokázala totiž pochopit, že to měla inkriminovaná osoba zapotřebí.

Vdova Andrea Pomeje si obzvlášť po smrti manžela Jiřího užila s „hatery“ svoje, někteří lidé dokonce zašli tak daleko, že jí z tragického skonu herce a dabéra, který podlehl rakovině, vinili. Časem ovšem otupěla, a tak už jí ze strany uživatelů sociálních sítí překvapí reakce jen málokdy. Třeba dnes se ale něco takového stalo.

„Fakt si dá někdo práci a založí si profil, kde sleduje jen mě, aby mi mohl napsat úplnou hovadinu?“ zeptala se diskžokejka v instastory fanoušků. To naznačovalo poměrně dramatickou situaci, nejspíš nějaký drsný komentář na její poslední příspěvek. Pátrání po reakci zmíněného člověka však přineslo překvapení.

Uživatel Johnny totiž okomentoval Andreinu fotku z převlékací kabinky v jednom z pražských obchodních centrech, na které dýdžejka pózuje se svým přítelem Petrem Plačkem v opravdu bizarních oděvech. „Tak jsme byli dneska shánět outfit na zítřejší premiéru hororu “Dětská hra”,“ napsala ke snímku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Andrea Pomeje (@andreapomeje),

„No nazdar, to je fotka jak ze second handu,“ odvětil Johnny, kterému Andrea odpověděla, že tak to taky mělo vyznít. Pochopit, že někdo strávil minuty zakládáním účtu kvůli takové reakci, ale evidentně nedokázala.

Témata:

Andrea Pomeje | stars24.cz

Vstoupit do diskuse