Renata Schnabelová
stars24.cz

Ondřeje Koptíka (34) už není třeba představovat. O generaci mladší bývalý přítel herečky Hany Gregorové (65) od ní minulý týden dostal kopačky a od té doby plní naše stránky. Svým chováním ze sebe zřejmě úmyslně dělá blázna, a přitahuje tak pozornost, co to jen jde.

Rozhovory pro tisk jsou na jeho denním pořádku a nevyhýbá se ani natáčení videí s prosbami, aby se k němu jeho bývalá láska vrátila. V jednom z posledních videí dokonce předčítal básně s erotickým obsahem, jejichž je sám autorem. Těžko říci, jestli byla tato vida určena pouze pro Gregorovou. Sám Koptík se totiž pár dní po rozchodu v médiích chlubil, že právě díky těmto básním, jež postrádají rýmy a polonahým fotkám, které přidal na svůj facebook, nemá teď o nabídky na rande nouzi. Ženy z různých koutů Česka mu prý posílají své nahé fotky a litují ho.

Po těchto skandálech byla jen otázka času, kdy se do celé kauzy vloží syn Gregorové Ondřej Brzobohatý Gregor (34). Jeho reakce byla však více než překvapivá:

,,Dobré jméno našeho rodu nikdy nebylo a nebude v rukou pana Koptíka. Svým jednáním poškozuje jedině sám sebe. Skutečně mi jeho zoufalé konání nestojí za to komentovat. Zda v tom hodlám podniknout nějaké kroky, které by vedly k ukončení celé té šaškárny, je pouze má osobní věc,‘‘ uvedl herec a hudebník.

Nutno říci, že málokterý muž by zůstal v klidu, pokud by šlo o jeho matku. Reakce Brzobohatého Gregora je ale velmi dospělá a hodná gentlemana. Sama Gregorová totiž odmítá jakoukoli komunikaci s médii i s bývalým milencem. Reakce jejího syna je tedy součástí postupu, který má za úkol ignorovat Koptíka tak dlouho, dokud proseb a zveřejňování porno básní sám nenechá. Totéž mladíkovi nakázala i jeho matka, ke které se po tom, co ho Gregorová vyhodila z bytu, nastěhoval. Jestli totiž celou situaci bude dále přiživovat a zhoršovat, prý si může hledat bydlení jinde.

Témata:

Ondřej Koptík | Hana Gregorová | Ondřej Brzobohatý | stars24.cz

Vstoupit do diskuse