Zpěvák Karel Gott, který nedávno oslavil 80. narozeniny, je plný překvapení. Přiznal například, že mu ukápla nějaká ta slza, když dostal dárek od prezidenta Miloše Zemana!

Gott se na České televizi vrátil ke své oslavě narozenin. Promluvil například o dárcích, které mu věnovali jeho blízcí.

"Dostal jsem spoustu dárků a musím říct, že jsem měl slzu v oku, když jsem dostal dopis od pana prezidenta, protože to je dopis od hlavy státu. Takže, když on řekne jste skutečný umělec, který se rozdává druhým, je to vyčerpávající, ale právě to činí umělce umělcem," přiznal zpěvák!

To ale překvapilo novináře, který Gotta vůbec nepoznával. "Jste to vy?" zeptal se ho. Na to Gott pouze překvapivě odpověděl: "Ať žije pan prezident, děkuju."

Následně moderátor stočil řeč na Gottovu slavnou frázi: Tohle jsem opravdu nečekal. Ten ale přiznal, že ji už nepoužívá. "Přece jenom zůstat po těch všech cenách skromný, by nebylo ani pravda, nebylo by to tak. Skromný nemůžu zůstat, musím být vděčný, přitom pokorný a poděkovat těm správným za to, k čemu mně pomohli. To je samozřejmě publikum, bez kterého bych si tak mohl možná zpívat v koupelně doma," přiznal.

Témata:

Karel Gott | stars24.cz

Vstoupit do diskuse