Ondřej Koptík (34) už skutečně neví, jak by na sebe upoutal pozornost. Mladík, na kterého se před pár dny provalila jeho drogová závislost, to s prosbami o odpuštění u Hany Gregorové (65) nevzdává.

I když má podle svých slov po rozchodu hromady obdivovatelek, které ho zahrnují svými nahými fotkami a pozvání na rande, Hanička je pro něj jediná. Jelikož mu herečka nebere telefony a odmítá s ním jakoukoli komunikaci, uchýlil se Koptík k opravdu prapodivné variantě.

Dle svých slov totiž zajel na hřbitov, kde je zesnulý manžel Gregorové, herec Radoslav Brzobohatý, pohřben. Tam s hercem prý u jeho hrobu dlouho rozmlouval a prosil ho o odpuštění za to, že jejich společné lásce Haně ublížil. Prosil ho také, aby mu vrátil Hanu zpět do života. Ke konci návštěvy na hřbitově se na mladíka prý herec usmál z fotografie na jeho hrobě. Na takováto vyjádření by si měl ale Koptík dát velký pozor. Vzhledem k tomu, že na něj prasklo užívání tvrdých i lehkých drog, nezní toto prohlášení úplně věrohodně a střízlivě.

Hrob herce prý Koptík navštívil i loni v srpnu. Chtěl totiž od zesnulého požehnání a znamení, že má herečku požádat o ruku. To později mladík skutečně učinil. Gregorová nejprve prstýnek přijala, ale zanedlouho celé zásnuby zrušila.

Od pátečního rozchodu se Koptík vyznamenal básněmi, ve kterých detailně popisuje sex s Gregorovou, následně naštvanými básněmi s nelichotivým obsahem, dále pak polonahými fotkami s pozvánkou pro případné zájemkyně a nyní rozmlouváním s mrtvými. Žádnou z věcí si Koptík samozřejmě nenechal pro sebe a těší se z velkého mediálního zájmu o jeho osobu. Gregorová naproti tomu s tiskem nekomunikuje vůbec.

S čím dalším se mladík vytasí příště?

Témata:

Ondřej Koptík | Radoslav Brzobohatý | Hana Gregorová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse