Kdekdo by čekal, že Lucie Vondráčková bude po návratu do Česka ustaraná, ona mezitím rozdává úsměvy na každém kroku. Na sociální síti se teď dokonce rozepsala o lásce. Hlásí snad návrat k randění?

Náročným obdobím si momentálně prochází Lucie Vondráčková. Je uprostřed rozvodové bitvy s manželem Tomášem Plekancem, kvůli čemuž byla nucena se koncem června vrátit z Kanady domů do Česka. Kdo by si však myslel, že ji to zničí, ten by se mýlil. Lucie je samý úsměv.

Na sociálních sítích zveřejňuje jednu fotku za druhou s úsměvem od ucha k uchu, skoro jako by se v jejím životě zase objevila osoba, která ji dokáže udělat radost. „Láska po 100 letech,“ napsala herečka a zpěvačka na Facebooku k nejnovějšímu snímku.

Láskou nejspíš myslela špekáčky, které si na fotografii opéká. Na Instagramu ještě doplnila další komentář. „Prázdniny… ne v Římě,“ dodala Vondráčková. Jelikož se předtím ozvala z Moravy, dá se předpokládat, že tam tráví čas nadále.

Zajímavé jsou ovšem i hashtagy, které k příspěvku připojila, konkrétně dva z nich. Lucie totiž zmínila slova minulost a budoucnost. Chce tím snad naznačit, že hází minulost za hlavu a už ji zajímá jen přítomnost?

Těžko říct, takovému vysvětlení by se každopádně nemohl nikdo divit. Její manžel Tomáš Plekanec už něco podobného zčásti udělal, když si nalezl novou přítelkyni Lucii Šafářovou. S tenistkou už dokonce čeká svého třetího potomka.

Témata:

Lucie Vondráčková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse