Málokdo má dnes odvahu na veřejné projevování citů. Jenže on-line je to samozřejmě mnohem jednodušší než naživo. Schovaní za monitorem se cítíme tak nějak bezpečněji, a tak jsme schopni být mnohem více otevření.

Své by o tom mohl vyprávět bývalý milenec herečky Hany Gregorové (65) Ondřej Koptík (34), který před pár dny dostal od své lásky kopačky.

V minulém článku jsme Vás informovali o jeho veřejném facebookovém profilu, ze kterého si mladík udělal spíše úchylný ‘‘básnický‘‘ koutek. Rýmy o Gregorové jako:

,,Klečíš na kolenou, lásko…děláš to nejlíp!!! Roste mě tam hora říp…,‘‘ jsou u dvojnásobného otce na denním pořádku.

Pouhé psaní Koptíkovi ale nestačilo, a tak se dokonce nechal při recitování svých nevhodných básní natočit na kameru. Všechny do jedné jsou o Haně Gregorové, vdově po Radoslavu Brzobohatém (+79) a matce Ondřeje Brzobohatého Gregora (34). Ta se k rozchodu nevyjadřuje a z chování svého ex určitě radost nemá.

Necelý týden po rozchodu se však Koptík pochlubil:

„Někdo ty básničky kritizuje, ale mám spoustu zpráv od žen, kterým se moc líbí. Jsou od srdíčka. A některé se chtějí i seznámit. Dostal jsem i docela dost nahých fotek.‘‘

Jeho pokusy o psaní a několik polonahých fotek, jež zveřejnil s komentáři ‘‘Body For Free‘‘ a ‘‘Toto je volné. Body For You‘‘, se nakonec vyplatily. Kam až se snahou zviditelnit se bude Koptík schopný zajít, můžeme jen hádat.

Témata:

Ondřej Koptík | Hana Gregorová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse