res
stars24.cz

Bývalý fotbalista sparty Tomáš Řepka (43) se rodině bývalého bulvárního novináře Pavla Novotného (36) omluvit nehodlá. Před pár dny se totiž ostře obul do Novotného matky a manželky.

Jak Novotný tvrdí, urážky na jeho adresu mu byly ukradené. Nadávky na jeho nejbližší prý ale nestrpí. Po několika týdnech vzájemného urážení skrze média si oba zmiňovaní usmyslili, že nejlíp udělají, když si vše vyříkají z očí do očí. Schůzka však dopadla neslavně (jak jsme Vás informovali v minulém článku), a tak začaly urážky létat vzduchem ještě více.

Při druhém pokusu sejít se s bývalým fotbalistou si Novotný provokativně oblékl slávistický dres a v doprovodu kamer šel zazvonit přímo k domu, kde Řepka se svou partnerkou Kateřinou Kristelovou (37) žijí. K překvapení všech Řepka nereagoval. Na svém facebooku ale nezapomněl opět celou situaci okomentovat a na Novotného si veřejně zanadávat.

Jestli mu tento tah poradila jeho mediálně znalá partnerka, se můžeme jen domnívat. Kristelové ale Řepka vděčí za mnohem více než jen za ubytování. Řepka byl po nedávném rozvodu totiž tak psychicky na dně, že dokonce myslel na sebevraždu. Díky Kristelové se ale jeho život obrátil o sto osmdesát stupňů. Na to konto si Novotný také přisadil, a to komentářem, že Řepka stejně jednou sebevraždu spáchá.

Po více než pěti letech se díky Kristelové také Řepka znovu setkal se svými dětmi Veronikou (23) a Thomasem (17), které má z prvního manželství. Během soužití s jeho druhou ženou Vlaďkou Erbovou (36), se kterou má pětiletého syna Markuse, své potomky prý vídat nesměl. Jeho tehdejší ženě to totiž bylo proti srsti a nechtěla, aby se Řepka stýkal s kýmkoli ze své minulosti.

Není tedy divu, že se své momentální partnerky Řepka tak úzkostlivě zastává a Novotnému údery vrací.

Témata:

Tomáš Řepka | Pavel Novotný | stars24.cz

Vstoupit do diskuse