Fanoušci StarDance už znají jméno čtvrtého účastníka letošní jubilejní řady. Je jím oblíbený herec a režisér Miroslav Hanuš, kterého k přijetí nabídky přesvědčili rodinní příslušníci. Má podle vás šanci uspět?

Česká televize dnes odtajnila čtvrtého soutěžícího, který se na podzim utká o titul krále tanečního parketu. Desátou StarDance ozdobí svou účastí herec a režisér Miroslav Hanuš, kterého mohou televizní diváci znát kupříkladu jako drsného šéfa kriminální policie ze seriálu Případy 1. oddělení.

„Když mě Česká televize oslovila s nabídkou StarDance, tak jsem se doma zeptal: ‚Mám?‘ A manželka a dcery řekly: ‚Běž!‘ Věděly, že na gymplu jsem rád chodil do tanečních a intenzivně ‚vymetal‘ plesy. Ve třeťáku jsem jich v prosinci stihl dokonce dvacet. Tančil jsem tehdy vášnivě, aniž bych to ovládal,“ prozradil na sebe Hanuš.

Oblíbený herec doufal, mu produkce přidělí nejstarší z vybraných tanečnic, zdá se však, že tvůrci taneční show jeho přání nevyhověli. Jeho taneční partnerka Adriana Mašková vypadá velmi mladě.

„Byla jsem velmi překvapená a potěšená tím, že mě v castingu vybrali, protože v něm byla poměrně velká konkurence,“ svěřila se Mašková, která bere účast v populární soutěži jako výzvu a cennou zkušenost. „Mám z toho velkou radost a půjdu do toho naplno,“ dodala.

Hanuš doplnil tři dosud známé soutěžící podzimní jubilejní desáté řady. Česká televize v minulém týdnu oznámila, že před kamerami letos zatančí biatlonistka Gabriela Koukalová, youtuber Karel Kovář alias Kovy a herečka Veronika Kubařová.

Témata:

StarDance | Miroslav Hanuš | Gabriela Koukalová (biatlonistka) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse