Dlouho vyhlížela popálená youtuberka Týnuš Třešničková návrat domů a šťastné shledaní se svým přítelem Viktorem Hájíčkem. Když se však vrátila, doma na ní nikdo nečekal – partner byl pryč. Jde snad o opravdu drsný způsob rozchodu?

Až v tomto týdnu se po dlouhých 9 měsících v péči tureckých lékařů vrátila domů oblíbená youtuberka Týnuš Třešničková, která byla popálena během ohnivé show ve vyhlášené istanbulské restauraci Nusret společně se svým přítelem Viktorem Hájíčkem.

Zatímco ona měla popáleniny na 35 procentech, on jen na 15, a tak byl z nemocnice propuštěn o poznání dříve. Pak dlouho marně vyhlížel, kdy bude jeho partnerce umožněno se vrátit, létal za ní do Istanbulu a před časem se odtamtud vrátil se šťastnou zprávou, že Týnuš brzy propustí. Když se tak ale konečně stalo, Viktor nebyl k nalezení.

„Týnuš dorazila do Česka dříve, než bylo plánováno. Nebyl tak čas se vidět,“ vysvětluje Hájíček, který do Česka dováží čínské telefony. Právě teď je na dvoutýdenní pracovní cestě v Číně, po které se samozřejmě chce se svou partnerkou setkat.

Youtuberka Třešničková má v následujících dnech a týdnech absolvovat řadu lékařských zákroků, aby byla definitivně v pořádku. Hájíček už dříve naznačil, že jeho přítelkyně podstoupí po návratu do Česka několik plastických operací.

Klíčovou roli však sehráli turečtí zdravotníci, díky kterým už se Týnuš nebojí ukázat veřejnosti. Postupně zveřejňovala fotografie popálených rukou, pak ukázala i obličej. Po návratu domů se dokonce svlékla do plavek.

Loading...

Témata:

Třešničková, Týnuš | stars24.cz

Vstoupit do diskuse