Znovunalezené přátelství jim dlouho nevydrželo. Legendární zpěvák Karel Gott si s kolegou Milanem Drobným vyřizuje účty přes média a momentálně tahá za kratší konec provazu. Drobný mu to totiž pořádně natřel.

Spor mezi spolužáky a kolegy Karlem Gottem a Milanem Drobným pokračuje. Druhý jmenovaný si o sobě vyslechl, že je lhář, parazit a příživník, protože vypustil do médií fámu o tom, že Gotta mlátí jeho manželka Ivana. Ve vzduchu teď visí dokonce žaloba na Mistra.

„Jestli někdo lže? Použiju mírnější obrat – kecá, tak jsi to ty,“ vzkazuje dle Blesku Drobný Gottovi. „Když jsem měl šedesátiny, stál jsi u malířského stojanu a do televize jsi mi poslal vzkaz: Vím, že ti dlouho slibuji obraz, ale hele, nyní ho začínám malovat a k sedmdesátinám bude hotový. A co? Nic,“ vzpomíná čtyřiasedmdesátiletý zpěvák.

Drobný to dle svých slov hodil za hlavu a myslel si, že je přátelství opět zalito sluncem. Jako důkaz bral i to, že si Gott nechal po jeho vzoru narůst vous, který mu rovněž sluší. Teď je nad slunce jasné, že jejich vztah dostal opravdu vážné trhliny.

img-responsive

Milan Drobný | foto: Wikipedia

Mistr například Drobnému zrušil pozvání na oslavu osmdesátých narozenin, které má v červenci. Zpěvák se proto rozhodl poslat gratulaci předem. „Přeji ti k narozeninám hlavně pevné zdraví. Dárek pro tebe mám a po tvém vyjádření, že se ti chce zvracet, přibaluji kinedryl,“ napsal mu.

A to zdaleka nebylo jediné rýpnutí v Drobného reakci. „Nezapůjčil bys kostým, v němž ses předvedl ve svém posledním vystoupení v O2 areně, režisérovi Tomáši Magnuskovi? Má nově otevřené muzeum kuriozit. Děkuji za něj,“ vysmál se Gottovi na závěr.

Témata:

Karel Gott | Drobný, Milan | stars24.cz

Vstoupit do diskuse