Zpěvačka Ewa Farna porodila. S manželem a členem její doprovodné kapely Martinem Chobotem přivítali provorozeného syna. Miminko přišlo na svět už před několika dny, podle dostupných informací se tak stalo v nemocnici v Příbrami.

Zpěvačka šťastnou novinku potvrdila na Instagramu. "Před pár dny jsem se stala mámou. Jsme zdraví a šťastní," vzkázala fanouškům na sociální síti. Následně poprosila o respektování soukromí a klidu. Prozradila ještě, že se syn jmenuje Artur (v polštině Artuš).

Podle informací serveru eXtra.cz měla Farna porodit v nemocnici v Příbrami jen krátce po posledním vystoupení v rámci jarní koncertní šnůry Málo se známe. 

Zpěvačka informovala veřejnost o těhotenství koncem února za pomoci videoklipu k písni Ta o nás, krátce nato oznámila i pohlaví dítěte. Termín porodu dotěrným fanouškům neprozradila, spekulovalo se o polovině června. Nakonec přišel malý syn na svět zhruba o 14 dní dříve. Podle zdroje eXtra.cz proběhl porod úplně v pohodě, bez jakýchkoliv komplikací.

Farna si teď určitě bude užívat nádherných chvil v rodinném kruhu, ale již relativně brzy má v plánu se vrátit na pódia. Na sociálních sítích totiž už dříve oznámila, že chce opět koncertovat ještě během léta.

Témata:

Ewa Farna | stars24.cz

Vstoupit do diskuse