Bavič Kamil Bartošek alias Kazma si při pádu z elektrické jednokolky, na které s kamarádem brázdili republiku, ošklivě zlomil ruku. Až po několika dnech v nemocnici ale zjistil, že je zranění horší, než si myslel.

Internetový bavič Kazma se v posledních dnech moc nebaví. Po pádu z elektrické jednokolky, na které byl na výletě s kamarádem, skončil nejprve v péči záchranářů a později lékařů, kteří mu ošklivě zlomenou ruku bolestivě rovnali.

Nakonec ale musel podstoupit v nemocnici v jihočeském Táboře operaci. Po zákroku se Kazma euforicky ozval, ale teď s odstupem několika dní to vypadá, že začal konečně plně vnímat realitu kolem sebe. Podíval se totiž na ruku... a zděsil se.

Stehy totiž překryly na předloktí vytetovaný nápis „Universe“ (vesmír – pozn. red.). „Doteď jsem s tím, že mi ta nehoda udělá hold trošku čáru přes léto, počítal. Dneska jsem zjistil, že mi to udělalo čáru přes celej Vesmír,“ napsal v reakci na toto zjištění na Instagramu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kazma Kazmitch (@kazma_kazmitch),

Inkoustem napsaná písmena na ruce však Kazma určitě oželí, jelikož je hlavně rád, že mu lékaři dali do kupy pravou ruku. Potvrzuje to rentgenový snímek sešroubovaných kostí, který zveřejnil s výmluvným komentářem „šrouby a matice“.

Kazma byl svým zachráncům vděčný už rovnou po nehodě. „To byl výlet. Jsem OK. Děkuju všem, kdo mi pomohli. Ondřej Bombon – dlužím ti jednu záchranu života, máš to u mě,“ děkoval internetový bavič. „Příště tam snad dojedem,“ vzkázal mu jeho parťák. Pokud si tedy Kamil ještě na jednokolku troufne.

Témata:

Kamil Bartošek alias Kazma | stars24.cz

Vstoupit do diskuse