Legendární zpěvák Karel Gott letos oslaví osmdesátiny, při té příležitosti vyšla kniha plná vzpomínek a příhod. Se svou troškou do mlýna přišla i Eva Pilarová, na kterou Mistr dokonce volal policii. Co zpěvačka provedla?

Narozeninová knížka měla zpěváku Karlu Gottovi, který v červenci oslaví 80. narozeniny, udělat radost, zatím je to spíš naopak. Jeho někdejší spolužák a kolega z branže Milan Drobný do ní totiž přispěl poměrně nevhodným způsobem, po kterém mu Mistr vzkázal, že je „zhnusen a chce se mu zvracet“. Další jeho přátelé si snad dávali větší pozor na pusu.

Jen o pár dní mladší Eva Pilarová kupříkladu zavzpomínala na žertík, který provedly s kolegyní Yvonne Přenosilovou po koncertě během zájezdu v Bratislavě. Yvonne na Evu naléhala, že se nepůjde spát, ale bude se něco dělat. A dostala geniální nápad…

„Yvonne totiž zjistila, že vedle našeho balkonu na patře je balkon a pokoj Karla a Karel tam není. A že se dá přelézt…“ vzpomíná Pilarová. „Hotel sice nebyl žádný mrakodrap, ale i tak to bylo nebezpečné,“ cituje Blesk z knihy příhodu ze 60. let minulého století.

img-responsive

Eva Pilarová | foto: Korzo

„Vlezly jsme tedy ke Karlovi, svlékly mu peřiny, přestavěly nábytek, na stole mu z těch peřin a všeho možného postavily takovou pyramidu a na její vršek jsme daly rádio, které jsme pustily na plné pecky,“ líčí zpěvačka. Přesto se dlouho nic nedělo, až se najednou spustil řev.

„Byl jsem okraden,“ volal prý Gott, který ihned zavolal svému tehdejšímu manažerovi. „A než jsme stihly s Yvonne zareagovat, zavolali policii,“ popisuje Pilarová. Policisté následně lítali po celém hotelu, a tak nakonec zpěvačka sebrala odvahu a přiznala se, že je to její práce.

Témata:

Karel Gott | Pilarová, Eva | stars24.cz

Vstoupit do diskuse