Zásluhou některých filmů má herec Bolek Polívka mezi Čechy pověst člověka, který se rád napije alkoholu, přitom podle jeho dcery Aničky má její rodina k takovým nápojům odpor. Dá se jí ale věřit?

S jejím otcem Bolkem Polívkou se pověst člověka, který si rád přihne, táhne i kvůli některým jeho filmovým rolím, stačí připomenout Bohuše z legendárního filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Aničce Polívkové se sice podobné postavy vyhýbají, přesto by jí málokdo věřil, kdyby řekla, že jí alkohol nic neříká.

img-responsive

Bolek Polívka | foto: Korzo

Dcera slavného herce teď propaguje kosmetické přípravky z konopí, při té příležitosti dostala celkem logickou otázku, zdali někdy vyzkoušela marihuanu. „Nikdy jsem ji nezkusila, ani by mě to nenapadlo. Já se totiž držím také i od cigaret a alkoholu co nejdál,“ šokovala svými slovy pro Expres. To však ještě nebylo vše.

„Jsem abstinent, nepiju, stejně jako můj táta, máme k tomu odpor. Vlastně jsem chodila do klášterní školy,“ pokračovala Polívková. To už však všem bylo jasné, že si z nás všech chce udělat legraci.

O herečce je totiž známo, že jde přinejmenším částečně ve šlépějích svého otce, který nevynechá prakticky žádný mejdan. Navíc z nich mnohdy odchází mezi posledními. To samé se samozřejmě občas přihodí i Aničce, však také nikdo z nás není dokonalý.

Na sociálních sítích však budete její fotky z večírků hledat marně, protože nemá profil ani na Facebooku, ani na Instagramu. „Nejsem toho vyznavač. Mám ráda své soukromí a nechápu, proč bych se o něj měla s někým dělit,“ vysvětlila Expresu.

Témata:

Polívková, Anna | Polívka, Boleslav | stars24.cz

Vstoupit do diskuse